3214W-1-501G
מק"ט מוצר של DigiKey
118-3214W-1-501GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-3214W-1-501GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-3214W-1-501GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3214W-1-501G
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms 0.25W, 1/4W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 5.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3214W-1-501G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
5.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
500 Ohms
תצורת הסיומת
מוליך J
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.189"‎‏‏ × ‎0.138"‎‏ (4.80 מ"מ ×‏ 3.50 מ"מ)‎
טולרנס
±10%