3266X-1-503LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3266X-503LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3266X-1-503LF
תיאור
TRIMMER 50KOHM 0.25W PC PIN SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 kOhms 0.25W, 1/4W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 12.0 סיבוב כוונון צידי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3266X-1-503LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
12.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
50 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.170"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.32 מ"מ)‎
טולרנס
±10%