3266Y-1-102R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TT Electronics/BI
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TT Electronics/BI
קיים במלאי: 3,647
גיליון נתונים
1 kOhms 0.25W, 1/4W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 12.0 סיבוב כוונון עילי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
3266Y-1-102R
מק"ט מוצר של DigiKey
3266Y-1-102R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3266Y-1-102R
תיאור
TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
3266Y-1-102R דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
1 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.170"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.32 מ"מ)‎
טולרנס
±10%