3269W-1-104LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3269W-1-104LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3269W-1-104LF
תיאור
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 12.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3269W-1-104LF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
100 kOhms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.170"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.32 מ"מ)‎
טולרנס
±10%