3296Y-1-103LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3296Y-103LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3296Y-1-103LF
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3296Y-1-103LF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון עילי
חומר התנגדותי
Cermet
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%