3296Z-1-104
מק"ט מוצר של DigiKey
118-3296Z-1-104-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3296Z-1-104
תיאור
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון צידי
מודלים EDA/CAD
3296Z-1-104 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון צידי
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.395"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (10.03 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%