3299Z-1-104LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 200
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 1,742
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
100 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון צידי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
3299Z-1-104LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3299Z-104LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3299Z-1-104LF
תיאור
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
3299Z-1-104LF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.395"‎‏‏ × ‎0.240"‎‏ (10.03 מ"מ ×‏ 6.10 מ"מ)‎
טולרנס
±10%