3306F-1-503
מק"ט מוצר של DigiKey
3306F-503-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3306F-1-503
תיאור
TRIMMER 50K OHM 0.2W PC PIN TOP
תיאור מפורט
50 kOhms 0.2W, 1/5W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3306F-1-503 דגמים
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
התנגדות
50 kOhms
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.319"‎‏‏ × ‎0.268"‎‏ (8.10 מ"מ ×‏ 6.80 מ"מ)‎
טולרנס
±25%