3306P-1-204
מק"ט מוצר של DigiKey
3306P-204-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3306P-1-204
תיאור
TRIMMER 200K OHM 0.2W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 kOhms 0.2W, 1/5W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3306P-1-204 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
200 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.319"‎‏‏ × ‎0.268"‎‏ (8.10 מ"מ ×‏ 6.80 מ"מ)‎
טולרנס
±25%