3310Y-001-103L
3310Y-001-103L
3310Y-001-103L
מק"ט מוצר של DigiKey
3310Y-001-103L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3310Y-001-103L
תיאור
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.25W, 1/4W פיני PC
מודלים EDA/CAD
3310Y-001-103L דגמים
מקדם טמפרטורה
±1000ppm/°C
סדרה
סיבוב
300°
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
פלסטיק מוליך
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
0.125‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
תבריג תותב
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מאפיינים
אטום
גודל - גוף
מרובע - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.375"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 9.53 מ"מ)‎