3312J-1-203E
מק"ט מוצר של DigiKey
3312J-1-203ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3312J-1-203ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3312J-1-203EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3312J-1-203E
תיאור
TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 kOhms 0.1W, 1/10W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3312J-1-203E דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
20 kOhms
תצורת הסיומת
מוליך J
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.110"‎‏‏ × ‎0.098"‎‏ (2.80 מ"מ ×‏ 2.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%