3313J-1-504E
מק"ט מוצר של DigiKey
3313J-1-504ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3313J-1-504ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3313J-1-504EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3313J-1-504E
תיאור
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 kOhms 0.125W, 1/8W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3313J-1-504E דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
500 kOhms
תצורת הסיומת
מוליך J
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.138"‎‏‏ × ‎0.126"‎‏ (3.50 מ"מ ×‏ 3.20 מ"מ)‎
טולרנס
±20%