3329H-1-501LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3329H-501LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3329H-1-501LF
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3329H-1-501LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
500 Ohms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.250‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ)
טולרנס
±10%