3352T-1-201LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3352T-201LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3352T-1-201LF
תיאור
THUMBWHEEL POT 200 OHM 0.5W TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 Ohms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3352T-1-201LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.350‏ אינץ' x‏ גובה 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ x‏ 8.89‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
פיני PC
התנגדות
200 Ohms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W