3352T-1-203LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3352T-203LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3352T-1-203LF
תיאור
THUMBWHEEL POT 20K OHM 0.5W TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3352T-1-203LF דגמים
טולרנס
±20%
התנגדות
20 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W