3362F-1-501LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3362F-1-501LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3362F-1-501LF
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3362F-1-501LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
500 Ohms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.275"‎‏‏ × ‎0.260"‎‏ (6.99 מ"מ ×‏ 6.60 מ"מ)‎
טולרנס
±10%