3386P-1-103LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3386P-103LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3386P-1-103LF
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3386P-1-103LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
10 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.375"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 9.53 מ"מ)‎
טולרנס
±10%