3386P-1-103TLF
מק"ט מוצר של DigiKey
3386P-103TLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3386P-1-103TLF
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון אצבע מלמעלה
מודלים EDA/CAD
3386P-1-103TLF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון אצבע מלמעלה
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.375"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 9.53 מ"מ)‎
טולרנס
±10%