3547S-1AA-102A
מק"ט מוצר של DigiKey
3547S-1AA-102A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3547S-1AA-102A
תיאור
POT 1K OHM 1W WIREWOUND LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 3.0 סיבוב חוט מלופף 1W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
סיבוב
1080°
אריזה
מגש
חומר התנגדותי
חוט מלופף
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
1k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±3%
אורך מפעיל (Actuator)
0.813‏ אינץ' (20.64‏ מ"מ)
הספק (Watts)
1W