3852C-282-102AL
מק"ט מוצר של DigiKey
3852C-282-102AL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3852C-282-102AL
תיאור
POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 57
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב Cermet 2W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
סדרה
סיבוב
280°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
1k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±10%
אורך מפעיל (Actuator)
0.875‏ אינץ' (22.23‏ מ"מ)
הספק (Watts)
2W