4308R-101-472LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4308R-1-472LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4308R-101-472LF
תיאור
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
תיאור מפורט
4.7k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 7 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 8-SIP
מודלים EDA/CAD
4308R-101-472LF דגמים
הספק לרכיב
200mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
התנגדות (Ohms)
4.7k
טולרנס
±2%
מספר הנגדים
7
סחיפת יחס-נגדים
50ppm/°C