4308R-102-221LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4308R-2-221LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4308R-102-221LF
תיאור
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
תיאור מפורט
220 Ohm ±2% 300mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 8-SIP
מודלים EDA/CAD
4308R-102-221LF דגמים
הספק לרכיב
300mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מבודד
התנגדות (Ohms)
220
טולרנס
±2%
מספר הנגדים
4
סחיפת יחס-נגדים
50ppm/°C