4606X-102-220LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4606X-2-220LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4606X-102-220LF
תיאור
RES ARRAY 3 RES 22 OHM 6SIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 Ohm ±0‎‎Ohm 300mW הספק לרכיב מבודד 3 רשתות נגדים מערכי נגדים ±250ppm/°C 6-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
4606X-102-220LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
300mW
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C