4608X-102-473LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4608X-2-473LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4608X-102-473LF
תיאור
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
תיאור מפורט
47k Ohm ±2% 300mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 8-SIP
מודלים EDA/CAD
4608X-102-473LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
300mW
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
8-SIP
סוג מעגל
מבודד
מארז ההתקן של הספק
8-SIP
התנגדות (Ohms)
47k
גודל / מידה
אורך 0.798‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (20.27 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
טולרנס
±2%