4610X-101-272LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4610X-1-272LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4610X-101-272LF
תיאור
RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP
תיאור מפורט
2.7k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 9 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 10-SIP
מודלים EDA/CAD
4610X-101-272LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
200mW
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות (Ohms)
2.7k
טולרנס
±2%