4816P-2-471LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 347
גיליון נתונים
שדרוג
CTS Resistor Products
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
470 Ohm ±2% 80mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 15 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
16 SOIC
4816P-2-471LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4816P-2-471LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4816P-2-471LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4816P-2-471LFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4816P-2-471LF
תיאור
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
4816P-2-471LF דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
התנגדות (Ohms)
470
מארז ההתקן של הספק
‎‎16-SOM‎
טולרנס
±2%
גודל / מידה
אורך 0.440‏ אינץ' x‏ רוחב 0.220‏ אינץ' (11.18 מ"מ x‏ 5.59‏ מ"מ)
מספר הנגדים
15
גובה - מקובע (מרבי)
0.094‏ אינץ' (2.40‏ מ"מ)
מספר פינים
16
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
80mW