5.0SMDJ15A
מק"ט מוצר של DigiKey
5.0SMDJ15ABBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5.0SMDJ15ABBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5.0SMDJ15ABBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ15A
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ205A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ15A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
205A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V