5.0SMDJ16A-R
מק"ט מוצר של DigiKey
118-5.0SMDJ16A-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ16A-R
תיאור
VOLTAGE SUPPRESOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ192.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
192.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V