5.0SMDJ24A
מק"ט מוצר של DigiKey
5.0SMDJ24ABBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5.0SMDJ24ABBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5.0SMDJ24ABBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ24A
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ129A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ24A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
129A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V