5.0SMDJ43CA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 69.4V מלחץ72.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 5.0SMDJ43CA דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 72.1A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 5000W (5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים טלקום |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 43V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 47.8V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 69.4V |