5.0SMDJ48CA-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-5.0SMDJ48CA-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-5.0SMDJ48CA-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-5.0SMDJ48CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ48CA-Q
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
77.4V מלחץ64.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
64.7A