5.0SMDJ58A-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-5.0SMDJ58A-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-5.0SMDJ58A-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-5.0SMDJ58A-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ58A-Q
תיאור
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
93.6V מלחץ53.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
טלקום
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מתח - פריצה (מינ')
64.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
93.6V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
53.5A