BN-LG05Y5R0MYB
מק"ט מוצר של DigiKey
118-BN-LG05Y5R0MYB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BN-LG05Y5R0MYB
תיאור
THERMISTOR NTC ICL 5MM 5 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תרמיסטורים NTC 5 דיסק 5 מ"מ
קטגוריה
אפיצות ההתנגדות
±20%
יצרן
Bourns Inc.
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סדרה
הספק - מקס'
1.6 W
אריזה
שקית
אורך - חוט מוליך
0.94‏ אינץ' (24.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות באוהם ב- 25°C