BVRA0603-20PFR
מק"ט מוצר של DigiKey
118-BVRA0603-20PFRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-BVRA0603-20PFRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-BVRA0603-20PFRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BVRA0603-20PFR
תיאור
VARISTOR 36.5V 30A 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
36.5 V 30 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
זרם - נחשול
30 A
יצרן
Bourns Inc.
אנרגיה
0.1J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
100 pF @ 1 kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
20 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
26 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
30 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
36.5 V
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
43 V