BVRA1206-60PFR
מק"ט מוצר של DigiKey
118-BVRA1206-60PFRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-BVRA1206-60PFRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-BVRA1206-60PFRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BVRA1206-60PFR
תיאור
VARISTOR 115V 100A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
115 V 100 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זרם - נחשול
100 A
יצרן
Bourns Inc.
אנרגיה
0.7J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
120 pF @ 1 kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
60 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
85 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
104 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
115 V
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
126 V