CAY10-102J4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
CAY10-102J4LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CAY10-102J4LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CAY10-102J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAY10-102J4LF
תיאור
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±250ppm/°C 0804‏, קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CAY10-102J4LF דגמים
קטגוריה
מספר פינים
8
יצרן
Bourns Inc.
הספק לרכיב
62.5mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מבודד
מארז‏ / תיבה
0804‏, קמור, הדקים בצד הארוך
התנגדות (Ohms)
1k
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%