CAY16-1001F4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
CAY16-1001F4LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CAY16-1001F4LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CAY16-1001F4LFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAY16-1001F4LF
תיאור
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±1% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CAY16-1001F4LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
62.5mW
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
סוג מעגל
מבודד
מארז ההתקן של הספק
1206
התנגדות (Ohms)
1k
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%