CAY16-473J4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
CAY16-473J4LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CAY16-473J4LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CAY16-473J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAY16-473J4LF
תיאור
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206
תיאור מפורט
47k Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
CAY16-473J4LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
62.5mW
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות (Ohms)
47k
טולרנס
±5%