CAY16-512J4LF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5.1k Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206 (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CAY16-512J4LF דגמים |
קטגוריה | הספק לרכיב 62.5mW |
יצרן Bourns Inc. | מקדם טמפרטורה ±200ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
התנגדות (Ohms) 5.1k | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
טולרנס ±5% | גובה - מקובע (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |