CD214A-T7.5ALF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 7,343
גיליון נתונים
12.9V מלחץ 31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-214AC SMA
CD214A-T7.5ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
CD214A-T7.5ALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD214A-T7.5ALF
תיאור
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CD214A-T7.5ALF דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.5V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
8.33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.9V