CD214C-T60ALF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 22,747
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 731
96.8V מלחץ 15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
CD214C-T60ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
CD214C-T60ALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD214C-T60ALF
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CD214C-T60ALF דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V