CD214L-T54CALF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 6,713
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 28
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 38,223
Littelfuse Inc.
87.1V מלחץ 34.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
CD214L-T54CALF
מק"ט מוצר של DigiKey
CD214L-T54CALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD214L-T54CALF
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CD214L-T54CALF דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
34.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V