CDDFN2-T3.3B
מק"ט מוצר של DigiKey
CDDFN2-T3.3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDDFN2-T3.3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDDFN2-T3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDDFN2-T3.3B
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 8VC 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎2-DFN (1×0.6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDDFN2-T3.3B דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
13.5pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C (TA)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
2-XDFN
מתח - פריצה (מינ')
4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
8V