CDSOD323-T12C-DSL אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 16
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 12,103
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 0
דומים
Panjit International Inc.
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
28.3V (טיפוסי) מלחץ 11A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDSOD323-T12C-DSL
מק"ט מוצר של DigiKey
CDSOD323-T12C-DSLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDSOD323-T12C-DSLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDSOD323-T12C-DSLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOD323-T12C-DSL
תיאור
TVS DIODE 12VWM 28.3VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CDSOD323-T12C-DSL דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
350W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
3pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28.3V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11A (8/20µs)