CDSOD323-T12S
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CDSOD323-T12STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CDSOD323-T12SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CDSOD323-T12SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOD323-T12S
תיאור
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25.9V (טיפוסי) מלחץ21A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
CDSOD323-T12S דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
500W
קיבוליות @ תדר
150pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
25.9V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
21A (8/20µs)