CDSOD323-T24C אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 20,877
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
דומים
STMicroelectronics
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 17
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
56V (טיפוסי) מלחץ 6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDSOD323-T24C
מק"ט מוצר של DigiKey
CDSOD323-T24CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDSOD323-T24CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDSOD323-T24CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOD323-T24C
תיאור
TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CDSOD323-T24C דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
350W
קיבוליות @ תדר
3pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
56V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)