CDSOD323-T24SC
מק"ט מוצר של DigiKey
CDSOD323-T24SCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDSOD323-T24SCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDSOD323-T24SCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOD323-T24SC
תיאור
TVS DIODE 24VWM 46.2VC SOD323
תיאור מפורט
46.2V (טיפוסי) מלחץ9A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
CDSOD323-T24SC דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
קיבוליות @ תדר
40pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
46.2V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9A (8/20µs)