CDSOT23-T15C-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CDSOT23-T15C-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CDSOT23-T15C-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CDSOT23-T15C-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT23-T15C-Q
תיאור
TVS DIODE 15VWM 25VC SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25V מלחץ15A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הגנת קווי כוח
כן
יצרן
יישומים
טלקום
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
60pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
25V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
500W