CDSOT23-T24
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CDSOT23-T24TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CDSOT23-T24CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CDSOT23-T24DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT23-T24
תיאור
TVS DIODE 24VWM 49VC SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDSOT23-T24 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
500W
יצרן
הגנת קווי כוח
כן
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
88pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
49V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)