CDSOT23-T24CAN-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
CDSOT23-T24CAN-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDSOT23-T24CAN-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDSOT23-T24CAN-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT23-T24CAN-Q
תיאור
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40V מלחץ8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDSOT23-T24CAN-Q דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
כן
יצרן
יישומים
CAN
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
22pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.2V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
40V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
350W